Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Świetny występ młodych pływaków

W Szczecinie 7 czerwca odbyła się ostatnia finałowa edycja Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w Pływaniu. Dwoje zawodników MKP Kołobrzeg wywalczyło medale na tej ostatniej już rywalizacji wojewódzkiej. Antonina Radomska przywiozła medale srebrny i brązowy za starty na 200m stylem zmiennym i 100m stylem motylkowym. Dominik Hubert wywalczył srebro na dystansie 50m stylem klasycznym. W podsumowaniu czterech startów z całego sezonu trójka zawodników MKP Kołobrzeg została sklasyfikowana w pierwszej dziesiątce dwóch województw. Antonina Radomska w roczniku 2011 zajęła 4 miejsce. Olaf Kosecki w roczniku 2008 8 miejsce, a Zuzanna Głuch w roczniku 2008 wśród dziewcząt 9 miejsce. Trenerką jest Matylda Rogińska.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama