Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Marzenia o 1 lidze prysły jak bańka mydlana

Na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka rozegrano mecz barażowy o awans do 1 ligi. Ponieważ ostatnio Kotwica zremisowała, wynik ten nie przełożył się na bezpośredni awans, za to biało niebiescy musieli grać w barażach. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z Motorem Lublin.

Największe emocje tego spotkania to końcówka drugiej połowy i dogrywka. W 85 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Kotwicy Kołobrzeg, po zagraniu w polu karnym ręką przez jednego z zawodników gości. Gospodarze wykorzystali tę szansę i po strzale Pawła Łysiaka, od 86 minuty prowadziliśmy 1:0. Ten wynik wystarczyło obronić do końca spotkania. Sędzia doliczył 5 minut dodatkowej gry. W 94 minucie, gola dla lublinian zdobył Piotr Ceglarz, pokonując Oskara Pogorzelca. Wynikiem 1:1 zakończył się regulaminowy czas gry, dlatego sędzia zdecydował o dogrywce. Pierwsza część należała do zawodników Kotwicy. Graliśmy bardzo dobrze i ofensywnie. Stworzyliśmy kilka sytuacji, ale zabrakło nam szczęścia. W drugiej części dogrywki, szczęście nas opuściło. W 116 minucie bramkę na 1:2 zdobył Dawid Kasprzyk. To był cios dla gospodarzy, którzy choć próbowali się podnieść i stworzyli nawet kilka niebezpiecznych akcji, to niemal nie przypłacili tego stratą kolejnej bramki. Niestety, wynik meczy nie uległ zmianie.

Konsekwencją dzisiejszego meczu jest odpadnięcie Kotwicy z baraży o awans do 1 ligi. Niestety, tak jak pisaliśmy, gra w końcówce sezonu spowodowała, że na własne życzenie musieliśmy grać w barażach i przegraliśmy. I tak marzenie, budowane przez ostatnie miesiące, prysło jak bańka mydlana.

Dzisiejszy mecz transmitowała TVP Sport.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama