Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Złoto i brąz kołobrzeskich akrobatów w Zielonej Górze

Akrobaci KSG „Acrosport” Kołobrzeg zdobyli wysokie lokaty w „Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Polski Północno-Zachodniej w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie, ścieżce i podwójnej mini trampolinie".
Kołobrzescy akrobaci 3 czerwca w Zielonej Górze rywalizowali o medale wśród 218 sportowców z 15 klubów. Na planszy złoto zdobyła nasza dwójka chłopców (Maks Ernestowicz i Sebastian Zawada), brąz z kolei jest zasługą Zosi Bloch i Sebastiana w konkurencji dwójek mieszanych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni również ze startów dziewcząt na trampolinie oraz podwójnej mini trampolinie PMT. Pomimo najtrudniejszych układów skoków, Inez Pirzecka i Zosia Bloch zajeły odpowiednio 6. i 7. miejsce PMT. Tutaj pozycje medalowe uciekły dziewczynom dosłownie przez drobne "szkolne" błędy.

W dyscyplinie olimpijskiej – skokach na trampolinie, wystartowała Inez, która zaprezentowała najtrudniejszy układ skoków wśród zawodniczek. Inez w układzie dziesięciu elementów na trampolinie skoczyła aż 4 różne salta. Ostatecznie nasza zawodniczka uplasowała się na 13. miejscu.
Dzięki wynikom naszych sportowców klub „Acrosport” Kołobrzeg zdobył V miejsce w klasyfikacji drużynowej.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama