Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukces młodych piłkarzy w Pradze

W miniony weekend drużyna rocznika 2013 MKP Kotwica Kołobrzeg, pod wodzą trenera Macieja Wachowskiego, wzięła udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Czechach - Prague Strahov Cup 2023.

Na turniej zjechały zespoły z: Czech, Niemiec, Belgii, Holandii, Austrii, Węgier i Polski. Nasi dziesięciolatkowie rozegrali 6 spotkań z bilansem 5 wygranych i 1 porażką z wygranym turnieju austriacką drużyną LAZ Stockerau. Kołobrzeżanie ostatecznie zdobyli wicemistrzostwo w kategorii U10. Podium domknęła Borussia Pankow.

- To była daleka wyprawa i wielkie wyzwanie dla tych młodych piłkarzy. Cieszę się z każdych nowych doświadczeń i jestem bardzo dumny z ich rozwoju, z każdego turnieju na turniej. Chłopcy są systematyczni i bardzo zaangażowani. Dziś o sukcesie nie decyduje tylko talent, ale ciężka praca i to u nich widać. Teraz przed nami dwa duże turnieje w Niemczech i już otrzymujemy zaproszenia na kolejne na jesień, co oczywiście ogromnie nas cieszy. - mówi trener Maciej Wachowski.

Skład MKP Kotwica Kołobrzeg: 1. Juliusz Smagieł, 2. Sebastian Borowik, 3. Maksymilian Wachowski 4. Sebastian Figurski, 5. Igor Margas, 6. Kacper Piotrowski, 7. Bruno Remplewicz, 8. Mikołaj Wieczorek ( KKPN Bałtyk Koszalin), 9. Kacper Marczyk, 10. Aleksander Gawęda, 11. Antoni Przyjemski, 12. Paweł Ciawłowski.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama