Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Finały ogólnopolskiej ligi lekkoatletycznej

Na kołobrzeskim stadionie lekkoatletycznym odbyły się już pięciokrotnie finały ogólnopolskiej ligi lekkoatletycznej, finał wojewódzki rozegrano po raz pierwszy. W zawodach wystartowało po sześć szkół (w kategorii dziewcząt i chłopców. Potężne koszty przejazdu sprawiły ze na starcie zabrakło wielu szkół. Kołobrzeg reprezentowały zespoły I LO im. Mikołaja Kopernika. Chłopcy zdobyli I miejsce przed ZS Tychowo i ZS 2 Gryfino. Natomiast dziewczęta po kilkuletniej dominacji wojewódzkiej, uległy minimalnie i l LO Gryfino. Oba zespoły uzyskały wyniki punktowe które mogą sprawić że są też realne miejsca na podium w zawodach ogólnopolskich , trzecia pozycję zdobyło I LO Świnoujście.

Indywidualnie na najwyższym stopni podium stawali: Nadia Dorobisz (100m), Karolina Koziura (wzwyż) Aleksandra Krzesicka (dysk), Iga Wysoczańska (kula),Bartosz Świś (100 m), Marcel Chomicz (wzwyż), Radosław Chojnacki (kula) sztafeta chłopców 4 x 100m. Na drugim miejscu zawody skończyli: Barbara Jankowska (dysk), Julian Dieu (w dal), Aleksander Błaszczyk (oszczep). Po brązowe krążki sięgnęli Jaśmina Albińska (100m),Julia Marchlewska (w dal), Jan Wojciechowski (400m) Bartosz Klimczuk (w dal). KMKL Sztorm Kołobrzeg zadbał oto żeby zawody miały charakter I klasy PZLA a udało się to dzięki wsparciu finansowemu przez Powiat Kołobrzeski dlatego klub mógł wynająć komputerowy pomiar czasu.

info&foto KMKL Sztorm

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama