Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody

W stadninie koni Michalski w Budzistowie rozgrywają się w ten weekend zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. W zawodach wystartowało ponad 230 koni, które zjechały z całej Polski do Kołobrzegu. Trzydniowe zawody są dla kibiców bardzo ciekawe, najmłodszym pozwalają sprawdzić swoje umiejętności na doskonałej nawierzchni. Skoki zaczęły się od małych kucyków, gdzie wysokość przeszkody jest nie większa niż 50-70 cm. Mali zawodnicy startowali również w konkursie skoków przez przeszkody na dużych koniach, gdzie wysokość przeszkód wynosi od 90 cm do 1 metra 30 centymetrów. Oprócz skoków, zawodnicy mają również do wykonania inne zadania, takie jak szeregi i linie, zarówno na wprost, po łuku, jak i dystanse między przeszkodami.

Zawody zakończą się w niedzielę około godziny 17.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama