Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukcesy kołobrzeżanek na XI Mistrzostwach Polski w Fitness Sportowym

W ubiegły weekend zawodniczki kołobrzeskiej Akademii Akrobatyki LaPassion uczestniczyły
w XI Mistrzostwach Polski w Fitness Sportowym. W zawodach uczestniczyło 360 zawodników z blisko 30 klubów z terenu całego kraju. Najlepiej z kołobrzeskich zawodniczek wypadły
w kategorii Fitness Dance do lat 16 - Paulina Kiełbasa została wicemistrzynią Polski a tuż za nią na podium z brązowym medalem uplasowała się Marika Jezik. Pozostałe zawodniczki sklasyfikowane zostały na następujących pozycjach:
Kategoria Acrobatic Show: Malwina Jezierska miejsce 5 (lat 16)
Kategoria Fitness Dance : Aleksandra Marek miejsce 14 (lat 10), Kaja Owczarek – 5 miejsce ( 13 lat), Beata Cięszczyk - 6 miejsce oraz Zuzanna Zatorska - 12 miejsce
oraz w kategorii Fitness Show lat 13 - Aniela Popiół - 8 miejsce

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy udanego startu w zawodach.
Trenerkami zawodniczek są Magdalena Kozak i Marta Kuchna.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama