Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica z licencją na grę w I lidze, ale część meczy w Szczecinie...

Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała Kotwicy Kołobrzeg licencję na grę w I lidze w sezonie 2023/2024. Klub otrzymał też nadzór infrastrukturalny oraz finansowy. Po ostatniej wygranej w meczu z Górnikiem Polkowice, biało niebiescy awansowali w tabeli II ligi na 2 miejsce w tabeli. Pewniakiem do awansu jest Polonia Warszawa, która z 61 punktami de facto raczej nie ma już zagrożenia, ewentualnie poza kołobrzeską drużyną, zajmująca kolejną pozycję z 57 punktami. Do rozegrania są jeszcze tylko trzy spotkania. Kotwica powinna wszystkie te mecze wygrać, jeśli nie chce komplikować swojej sytuacji. Kolejny w tabeli jest Stomil Olsztyn, który uzyskał do tej pory 54 punkty. 4 miejsce zajmuje Znicz Pruszków z 52 punktami. Wszystkie te drużyny otrzymały licencję i to one zawalczą o awans, bo piłka nadal jest w grze.

W przypadku Kotwicy Kołobrzeg, jeśli nasza drużyna awansuje do I ligi, ze względu na brak podgrzewanej murawy na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu, w okresie od 15 listopada 2023 do 31 marca 2024 roku swoje mecze w roli gospodarza będzie rozgrywać na stadionie zastępczym w Szczecinie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama