Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Łucznicy Mewy na zawodach pierwszej rundy Pucharu Europy

W dniach od 01.05 do 06.05 w słoweńskim Čatež, odbyła się pierwsza runda Pucharu Europy, w której wystartowało dwoje zawodników MEWY. Drużyna kobiet w składzie; Klaudia Płaza (Łucznik Żywiec), Natalia Lepa (Grot Ruda Śląska) oraz Weronika Stoma (Mewa Kołobrzeg) po kwalifikacjach zajęła 6 lokatę co zapewniło im awans do ¼ finału, w której zmierzyły się z reprezentacją Ukrainy (3 miejsce po kwalifikacjach).

Polska zwycięsko wychodząc z pojedynku zapewniła sobie miejsce w półfinale, gdzie przyszło im się mierzyć z Francją. Polki przegrywając z drużyną Francji musiały zawalczyć o brąz ze Słowenkami. Niestety po zaciętym pojedynku Polska musiała uznać wyższość drużyny gospodarzy zajmując tym samym czwarte miejsce. Warto wspomnieć także o Kacprze, który zaliczył swój debiut na zawodach międzynarodowych I zakończył strzelania w 1/32finalu przegrywając z zawodnikiem z Azerbejdżanu. Weronika Stoma zakończyła indywidualne strzelania w 1/16 finału przegrywając z reprezentantką Niemiec, późniejszą złotą medalistką Pucharu Europy. Gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na arenie międzynarodowej.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama