Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukcesy kołobrzeskich strzelców w I rundzie Pucharu Polski

Kołobrzescy strzelcy stawiają sobie coraz wyższe cele. Skupiają się na zawodach rangi krajowej i rywalizują z najlepszymi w kraju. Właśnie na takich zawodach uczestniczyli w Bydgoszczy (15-16.04). Była to I runda Pucharu Polski Open. Strzelano z broni palnej jak i pneumatycznej w konkurencjach karabinowych i pistoletowych. Konkurencję pistoletową wygrał nasz zawodnik Konrad Drobek uzyskując wynik 289 punktów w trzech seriach po 10 strzałów kolejno 97,94,98. Pokonał on ponad 100 zawodników z całego kraju. Jest to jego najwartościowszy medal w dotychczasowych startach. W czołowej dziesiątce uplasowali się również Piotr Wolman (pistolet pneum.)- 8 miejsce, Henryk Stranc (karabin pneum.)-9 miejsce ,Sebastian Kawałek (karabin 3 postawy)- 10 miejsce, Konrad Drobek (karabin dowolny)- 10 miejsce.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama