Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nasze siatkarki zajęły I miejsce w turnieju półfinałowym o II Ligę

Fantastyczny sezon w wykonaniu Naszych "Sreberek" trwa dalej. W miniony czwartek udały się do Bydgoszczy na kolejny etap rozgrywek jakim był trzydniowy Półfinałowy Turniej Barażowy o wejście do II Ligi Kobiet. Na tym szczeblu rozgrywek według wcześniej ustalonego klucza przez PZPS spotykają się już tylko Mistrzowie i Wicemistrzowie Województw. Przeciwniczkami zawodniczek UKS OPP Powiat Kołobrzeski były:

KU AZS WSG Bydgoszcz - gospodarz i Mistrz Województwa Kujawsko Pomorskiego
SPS Box-Pro Volley Piła - Mistrz Województwa Wielkopolskiego
TSS Gdańsk - Wicemistrz Województwa Pomorskiego

Pierwszego dnia zespół kołobrzeski zmierzył się z gospodyniami Turnieju i po prawie trzygodzinnej walce uległ bydgoskiemu zespołowi w stosunku 2-3, 13-15 w tiebreaku. Drugi dzień to rywalizacja z zespołem z Piły i zwycięstwo zawodniczek UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3-1. Dobra gra Pilanek pozwoliła im urwać drugiego seta w stosunku 26-24. Przed ostatnim dniem zmagań było wiadomo, że w grze o awans pozostały trzy zespoły, a o końcowym wyniku będzie decydował każdy set. Kołobrzeżanki w bezpośrednim pojedynku zmierzyły się z zespołem z Gdańska który jako jedyny odniósł dwa zwycięstwa w Turnieju. Gdańszczankom potrzebny był jeden set do awansu, kołobrzeżanki natomiast nie mogły pozwolić sobie na porażkę. I tak po najlepszym spotkaniu w wykonaniu zespołu z Kołobrzegu zwyciężamy w stosunku 3-0 i osiągamy gigantyczny sukces jakim jest zwycięstwo w Półfinałowym Turnieju Barażowym o II Ligę. Tym samym podopieczne Krzysztofa Ośliślok otrzymały prawo organizacji Turnieju Finałowego o wejście do II Ligi Kobiet na własnym parkiecie.

Końcowa kolejność:

1. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
2. TSS Gdańsk
3. KU AZS WSG Bydgoszcz
4. SPS Box-Pro Volley Piła

Zespół kołobrzeski :
Maria Wnukowska - kapitan, Izabela Zug, Klaudia Tatol, Karolina Szczerba, Wiktoria Piotrowska, Magdalena Kwiatkowska ( WIOSNA ), Małgorzata Kaczorowska, Anna Bodys, Klaudia Telus, Klaudia Kudłaczewska, Aleksandra Gajdziel, Nikola Sandrzyk, Joanna Susik, Alicja Stodolnik, Nikola Kułaga
Trener - Krzysztof Ośliślok

GRATULACJE !!!

Już teraz serdecznie zapraszamy za dwa tygodnie 28-30.04.2023 r na halę sportową przy OPP aby wspomóc w walce o II Ligę  "Jedyny Seniorski Kobiecy Zespół Drużynowy w Kołobrzegu".
Szczegóły już wkrótce.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama