Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Voodoo Team Kołobrzeg na turnieju Spring Open

Pierwszy kwietnia to oczywiście Prima Aprilis, jednak walki na wiosennym turnieju były całkiem na poważnie. Same zawody, organizowane w podpoznańskim Luboniu, przyciągnęły setki zawodników z całego kraju. Organizator zdążył już zasłynąć z bardzo sprawnego przygotowania turniejów, a lokalizacja sprawia, że wszyscy mają równie blisko (albo równie daleko). Tym razem klub Voodoo Team reprezentowało dwóch zawodników.  Grzegorz "Radar" Janus - dwa srebrne medale w kategoriach gi i no gi, masters, czarne pasy (nie wyszedł do finałowej walki w formule no gi z powodu urazu kolana).  Krzysztof Dzida - złoto w kat. adult, purpurowe pasy.

Warto wspomnieć o jeszcze jednym kołobrzeżaninie, trenującym również w VT reprezentancie zaprzyjaźnionej Academia Gorila Koszalin, Sewerynie Mańkowskim. "Maniek" szybko i brutalnie rozprawił się ze swoimi przeciwnikami, zgarniając podwójne złoto w kategoriach gi i no gi, adult, brązowe pasy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama