Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W sobotę Kotwica podejmie Radunię Stężyca

W 25 kolejce eWinner 2.Ligi lider rozgrywek zmierzy się na własnym stadionie z Radunią Stężyca. Kołobrzeżanie zwycięstwem 2:1 nad Siarką w Tarnobrzegu znacząco poprawili nastroje. Przed nimi kolejne wyzwanie, by wreszcie wejść na równy i wysoki poziom w kolejnych spotkaniach. Ostatnie występy naszej drużyny były mocno w kratkę. Dlatego jest okazja, by na własnym stadionie rozpocząć serię zwycięstw. Nie można jednak lekceważyć rywala. Radunia to nieprzewidywalny przeciwnik, ale głównie wygrywa z zespołami ze strefy spadkowej. W poprzedniej kolejce ekipa ze Stężycy dostała lanie w Jastrzębiu od miejscowego GKS-u 0:4, ale wcześniej pewnie ograła Siarkę Tarnobrzeg 4:0 i na wyjeździe Hutnika Kraków 3:1.

Czołowi strzelcy tej drużyny to Wojciech Łuczak i Bartosz Zynek, którzy zdobyli odpowiednio 8 i 6 goli. Radunia gra bezkompromisowo na wyjazdach. Zanotowała 4 zwycięstwa i 8 porażek. Żadnego remisu. Tu statystyka zdecydowanie przemawia na korzyść Kotwicy, która na własnym obiekcie wygrała 8 pojedynków i 4 zremisowała. Żadnego nie przegrała. W pierwszym meczu tych ekip Kotwica wygrała w Stężycy 2:1 po golach Pawła Łysiaka i Grzegorza Goncerza. W rewanżu inny wynik niż zwycięstwo Kotwicy będzie niespodzianką.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00.

Bilety można już kupować on-line na stronie https://bilety.kotwicakolobrzeg.com oraz w kasach stadionowych od 10:00 – 15:30

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama