Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Medal MKP Kołobrzeg na ZLP w Choszcznie

W sobotę 25 marca w Choszcznie odbyła się kolejna edycja Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. W zawodach wystartowali zawodnicy MKP Kołobrzeg: Antonina Gromska, Anastazja Kufel i Tomasz Głuch. Wszyscy troje wypływali nowe rekordy życiowe i zajmowali miejsca w czołówce rywalizacji.

Anastazja Kufel zdobyła „brąz” w konkurencji 50 m stylem klasycznym z wynikiem 53.54.

Antonina Gromska zajęła dwa czwarte miejsca w konkurencjach 50m stylem motylkowym 44.35 i 100m stylem grzbietowym 1:32.54. Tomasz Głuch zajął siódme miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym 38.49 i 9 na dystansie 50 m stylem klasycznym 54.00.

Zachodniopomorska Liga Pływacka jest cyklem zawodów, które będą miały swój finał w maju. Podopieczni trenerki Adrianny Bręgoszewskiej-Szyszko mają przed sobą jeszcze dwa starty w tej edycji.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama