Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Turniej Finałowy o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego III Ligi Kobiet

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z UKS OPP Powiat Kołobrzeski serdecznie zapraszają wszystkich miłośników piłki siatkowej do wspólnego kibicowania podczas Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego III Ligi Kobiet w sezonie 2022/2023.

Turniej odbędzie się w dniach 24-26 marca 2023 roku w Hali Sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu przy ul. Mazowieckiej 1. Spotkania zespołu UKS OPP Powiat Kołobrzeski rozpoczną się
w piątek o godz. 19.30|
w sobotę o godz. 16.00
w niedzielę o godz. 14.30.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę UKS OPP Powiat Kołobrzeski i zapraszamy do wspólnego kibicowania!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama