Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Julia Akademicką Mistrzynią Polski w szachach

Złoty medal w indywidualnych Akademickich Mistrzostwach Polski w szachach zdobyła zawodniczka Solnego - Julia Antolak reprezentująca w tych zawodach swoją uczelnię Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Drużyna Koźmińskiego okazała się też najlepsza w turnieju drużynowym przy wydatnym udziale w tym sukcesie Julii, która zdobyła dla zespołu 7 punktów w 9 partiach. Trzecie miejsce drużynowo zajęła Politechnika Warszawa, podporą której był nasz zawodnik Kacper Karwowski, który zdobył aż 8 punktów w 9 partiach. Kacper dzień wcześniej w turnieju indywidualnym zajął wysokie 8 miejsce wśród 281 studentów startujących w zawodach. W turnieju indywidualnym zagrał też Miłosz Rogala reprezentujący Politechnikę Gdańsk, który w swoimi debiucie na tej imprezie zdobył 6 punktów zajmując 52 miejsce wśród 281 startujących zawodników, tyle samo co zawodnicy od miejsca 27. Niestety dla Miłosza nie była przyjazna w tym turnieju punktacja pomocnicza.

Trzydniowe zawody rozegrane zostały w miniony weekend w Bydgoszczy i skupiły 386 szachistów z 55 uczelni. W parze z rekordowym w historii zainteresowaniem AMP w szachach poszedł wysoki poziom rywalizacji.

Wyniki Akademickich Mistrzostw Polski w szachach w Bydgoszczy Turniej indywidualny

Kobiety

Julia Antolak (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie)
Agnieszka Dmochowska (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu)
Wiktoria Cieślak (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama