Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

12 medali karateków Klubu Morote

Ponad 1000 zawodników ze 100 klubów reprezentujących 14 państw, wystartowało w miniony weekend na międzynarodowych zawodach karate Central Europe Open. Bydgoski turniej był bardzo udany dla zawodników Klubu Sportowego Morote. Podopieczni trenera Przemysława Spadło zdobyli 5 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe medale. Najlepiej spisała się Klaudia Grząkowska, niedawna triumfatorka turnieju w Bratysławie, która zdobyła dwa złote medale w kumite indywidualnym. Klaudia potwierdza wysoką formę i teraz zbiera owoce ciężkiej pracy na treningach. Doskonale spisał się także Przemek Spadło, zwycięzca kumite indywidualnego oraz drużynowego wraz z kolegami z zespołu: Mikołajem Szymankiem, który zdobył też brąz w kumite indywidualnym oraz Wiktorem Klimem.

Złoty medal zdobył także Tymon Lorbiecki, który poprawił przygotowanie mentalne i dzięki temu mógł pokazać pełnię swoich umiejętności. Wspaniale zaprezentowała się nasza najstarsza zawodniczka Yuliia Nykolin, zdobywczyni dwóch srebrnych medali w kumite kobiet u21+68kg, oraz w kumite juniorek +66kg. Yuliia bardzo sumiennie trenuje, niekiedy dwa razy dziennie, co szybko przyniosło rewelacyjne efekty. Najbardziej utytułowany zawodnik klubu Wiktor Wojarski, znowu pechowo przegrał finał i musiał zadowolić się srebrnym medalem w kategorii kadetów, natomiast debiut w starszej kategorii wiekowej(junior) okazał się udany, gdyż zawodnik KS Morote wywalczył brązowy medal.

Ponadto brązowe medale zdobyły Lenka Szymanek, która wreszcie doczekała się nagrody za sumienne trenowanie, oraz Anastazja Matsyuk, wielce utalentowana i pracowita zawodniczka z Głowaczewa.

Tym razem bez medalu wracają Maksym Piłat oraz Alicja i Eliza Klim.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama