Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Maraton Pływacki dla WOŚP

Na 31 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu wiele się działo. Jednym ze sportowych przedsięwzięć na rzecz orkiestry był Maraton Pływacki zorganizowany już po raz kolejny przez Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg w akcji „Milenium i Przyjaciele”. Siedem drużyn walczyło z czasem gromadząc na swoim koncie przepłynięte kilometry. Dzięki tegorocznym sponsorom udało się wypływane kilometry zamienić na złotówki. Biuro Podróży „Depka Travel” zapłaciło za siedem i sześć kilometrów drużyn, które uzyskały I i III miejsce. Szkółka Pływacka „Shark” Kołobrzeg zapłaciła za siedem kilometrów drużyny, która zajęła II miejsce!
Dzięki hojności uczestników i sponsorów udało się zebrać MKP Kołobrzeg rekordową sumę 3353 zł, która została przekazana do puszki Milenium Kołobrzeg, by następnie dołączyć do pieniędzy zebranych przez kołobrzeski sztab WOŚP.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama