Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młoda Kotwica najlepsza w Koszalinie

W sobotę w Koszalinie odbył się Turniej Gwardyjka Cup dla rocznika 2013, na którym nie mogło zabraknąć również młodych zawodników z MKP Kotwicy Kołobrzeg. Tym razem wystąpiły dwie drużyny trenera Macieja Wachowskiego. To było 5 godzin zaciętych zmagań, piłkarskich emocji i rywalizacji w duchu fair play. Nie zabrakło oczywiście pięknych bramek, gorącego dopingu kibiców i wielu sportowych wrażeń. W zmaganiach wzięło udział 8 drużyn. Turniej wygrała drużyna MKP Kotwicy Kołobrzeg, a druga zajęła 6 miejsce. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: najlepszy strzelec - Bruno Remplewicz oraz najlepszy zawodnik - Kacper Piotrowski, obaj z naszej drużyny.

W Koszalinie dwie kołobrzeskie drużyny wystąpiły w składzie:
Mikołaj Bereżański, Sebastian Borowik, Sebastian Figurski, Aleksander Gawęda, Leon Kuczyński, Kacper Marczyk, Mariusz Ochnio, Kacper Piotrowski, Bruno Remplewicz, Henryk Romanowski, Juliusz Smagieł, Wiktor Wolniewicz, Adam Wysmułek oraz Maksymilian Wachowski.

A już niedługo podopiecznych Macieja Wachowskiego czeka wielka pilkarska przygoda, bo wyruszą na turniej do Verl w Niemczech. Chłopcy z ekipy 2013 znają już smak zagranicznych turniejów. Rok temu z powodzeniem rywalizowali w Leverkusen, gdzie w gronie 38 zespołów uplasowali się ostatecznie na świetnej 6 pozycji. Co wię­cej, wygrali tam bez­po­śred­nie poje­dynki z: Schalke 04, Bayerem Leverkusen i Hans Rostock, zremisowali z Borussią Dortmund i Eintrachtem Frankfurt, ulegając tylko raz zwycięzcom z Club Brugge. Możemy więc uznać, że są gotowi na rywa­li­za­cję z takimi klu­bami jak: Juventus, Borussia Dortmund, PSV, Feyenoord Rotterdam, RB Leipzig, Bayer 04 Leverkusen, Eintracht Frankfurt e.V., SV Werder Bremen, FC Schalke 04, FC Union Berlin FSV Mainz 05, SK Rapid Wien, FC Augsburg, Hertha BSC, HSV, Blackburn Rovers, Ferencvárosi Torna Club, Akademia "Młoda GieKSa" Katowice oraz Polonia Środa Wielkopolska.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama