6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Kołobrzeżanie wezmą udział w eliminacjach do kadry

Po przeprowadzonych konsultacjach powiatowych w 2022 roku, czterech zawodników z rocznika 2012 MKP Kotwicy Kołobrzeg zostało powołanych na turniej kadr powiatowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, który odbędzie się 29 stycznia w Szczecinie.

Powołanie otrzymali:
- Kozłowski Nikodem - pomocnik MKP Kotwica Kołobrzeg,
- Łupkowski Aleksander - obrońca MKP Kotwica Kołobrzeg,
- Błaszczyk Mirosław - obrońca MKP Kotwica Kołobrzeg,
- Musiał Jakub - pomocnik MKP Kotwica Kołobrzeg.

Trenerem chłopców jest Tomasz Bakalarek.

Gratulujemy trenerowi oraz zawodnikom.