Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kołobrzeżanie wezmą udział w eliminacjach do kadry

Po przeprowadzonych konsultacjach powiatowych w 2022 roku, czterech zawodników z rocznika 2012 MKP Kotwicy Kołobrzeg zostało powołanych na turniej kadr powiatowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, który odbędzie się 29 stycznia w Szczecinie.

Powołanie otrzymali:
- Kozłowski Nikodem - pomocnik MKP Kotwica Kołobrzeg,
- Łupkowski Aleksander - obrońca MKP Kotwica Kołobrzeg,
- Błaszczyk Mirosław - obrońca MKP Kotwica Kołobrzeg,
- Musiał Jakub - pomocnik MKP Kotwica Kołobrzeg.

Trenerem chłopców jest Tomasz Bakalarek.

Gratulujemy trenerowi oraz zawodnikom.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama