Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trzy medale w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski

W dniach 8 - 14 stycznia w miejscowości Pokrzywna w woj. opolskim odbyły się Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach. Nasi juniorzy: Piotrek Werema oraz siostry Marysia i Hania Mazurek zaliczyli fantastyczne zawody! Cała trójka znalazła się na podium w swoich kategoriach wiekowych i przywieźli puchary i medale Szkolnych Mistrzostw Polski. Hania Mazurek zajęła pierwsze miejsce w grupie dziewcząt do lat 7 i została Szkolną Mistrzynią Polski. Marysia Mazurek również pokonała inne zawodniczki i wywalczyła złoto w kategorii dziewcząt do lat 9. Piotrek Werema zajął 3. miejsce w kategorii chłopców do lat 9. Wywalczył brąz, mimo ze jako ośmiolatek występował jako młodszy rocznik na zawodach i grał ze starszymi przeciwnikami. Poza tym zarówno Piotrek, jak i Marysia podwyższyli swoje kategorie szachowe. Piotrek wywalczył III kategorie szachowa a Marysia - II kategorie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama