Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

 I miejsce kołobrzeskich seniorek na turnieju w Kożuchowie

W "Święto Trzech Króli" kołobrzeskie Seniorki udały się na towarzyski Turniej do Kożuchowa gdzie rozegrały trzy bardzo ciekawe spotkania z uczestniczkami turnieju. W pierwszym pojedynku zawodniczki UKS OPP Powiat Kołobrzeski odniosły zwycięstwo z zespołem UKS Szamotulanin Szamotuły 2-1 bo bardzo dobrej grze zarówno w przyjęciu jak i ataku. W drugim spotkaniu zmierzyły się z zespołem gospodyń UKS SG Kożuchów i po emocjonującym meczu również zwyciężyły w stosunku 2-1. Podopieczne Krzysztofa Ośliślok podbudowane dobrą postawą i grą w Turnieju odniosły również trzecie zwycięstwo z zespołem KU AZS Uniwersytet Zielonogórski 2-1.

Zwyciężając w całym Turnieju i z najlepszą zawodniczką zawodów Małgorzatą Kwiatkowską zespół z Kołobrzegu nie może się już doczekać ligowego spotkania w najbliższy piątek w hali OPP o godzinie 18.30 z zespołem PSPS Chemik Police.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama