Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

30 listopada 2023    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2023    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Adidas nowym partnerem Kotwicy

Przez najbliższe półtora roku piłkarze Kotwicy Kołobrzeg będą występować w strojach firmy Adidas. To efekt umowy podpisanej z firmą NO10, która została sponsorem technicznym Biało – Niebieskich. W ramach umowy NO10 zaopatrywać będzie w odzież pierwszy zespół Kotwy. Chodzi nie tylko o nowe stroje meczowe, ale także ubrania treningowe i wyjściowe. Dedykowane zestawy meczowe na rundę wiosenną sezonu 2022/23 zostaną zaprezentowane już niebawem. Koszulki meczowe dla kibiców dostępne będą w sprzedaży pod koniec stycznia, natomiast w siedzibie klubu nabywać już można wyjściowe koszulki polo.

Na zdjęciu, podczas podpisania umowy:
Adam Dzik – Prezes Kotwicy Kołobrzeg oraz Piotr Jaroszek – przedstawiciel firmy NO10, także były piłkarz Kotwicy.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama