Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

9-letni Henryk Romanowski nominowany do kadry narodowej

O sukcesach młodego kołobrzeżanina pisaliśmy wielokrotnie. Jest to drugi sezon jego kariery w sporcie kartingowym, wiele razy w tym sezonie stał na podium i walczył o pierwsze miejsca. W 2022 roku zdobył tytuł Wicemistrza Polski 2022 w kategorii do 10 lat. Kilka dni temu Polski Związek Motorowy nominował Henryka Romanowskiego do Kadry Narodowej na sezon 2023. To nie wątpliwie wielkie wyróżnienie, oraz zaszczyt dla tak młodego zawodnika z Kołobrzegu. Na liście Kadry Narodowej jest na 2 pozycji z powołanych 13 zawodników w kategorii Młodzik. Spełnieniem marzeń, ukoronowaniem ciężkiej pracy i osiągnięć każdego sportowca jest możliwość reprezentowania kraju z Godłem Polski na piersi.

Można mówić tu o możliwym pierwszym przypadku, może nawet o rekordzie wiekowym w województwie Zachodniopomorskim, gdyż Henryk ma zaledwie 9 lat i jest uczniem 3 klasy Szkoły Podstawowej. 

Gratulujemy!

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama