Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Julia z awansem do Mistrzostw Polski Kobiet 2023

Od 3 do 11 grudnia 2022r. w Karpaczu rozgrywane były półfinały Mistrzostw Polski Kobiet w szachach klasycznych, gdzie wśród 16 startujących zawodniczek była reprezentantka Solnego Grzybowo – Julia Antolak. Stawką imprezy był awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Kobiet, a premiowane awansem z tych zawodów były pierwsze dwie panie. Wśród nich znalazła się nasza zawodniczka arcymistrzyni Julia Antolak, która z dorobkiem 6,5 punktu z 9 partii uplasowała się na drugiej pozycji za arcymistrzynią Klaudią Kulon z klubu Wrzos Międzyborów, które zdobyła 7,5 punktu(w bezpośredni pojedynku tych zawodniczek padł remis). Podium w tych zawodach uzupełniła mistrzyni międzynarodowa Alicja Śliwicka z OPP Toruń (6 punktów), która na tą chwilę jest pierwszą zawodniczką rezerwową.

Na starcie przyszłorocznych Mistrzostw Polski Kobiet, które mają odbyć się w Warszawie na przełomie kwietnia i maja 2023r. wśród 10 uprawnionych pań będzie więc reprezentantka naszego klubu, która w tym roku w Kruszwicy zawody te ukończyła tuż za podium - na miejscu 4. Gratulacje i trzymamy kciuki za dobry występ w turnieju finałowym w 2023 roku.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama