Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

13 medali na międzynarodowym turnieju [foto]

5 złotych, 2 srebrne i 6 brązowych medali to bilans 10 zawodników Klubu Sportowego Morote na międzynarodowych zawodach!
19 listopada w Lęborku odbył się turniej karate olimpijskiego VIII Grand Prix International Karate WKF Lębork 2022, w którym wzięło udział prawie 500 karateków z Polski, Łotwy i Ukrainy.
Wszyscy podopieczni trenera Przemysława Spadło wrócili do domu z medalami, co jest niezwykłym osiągnięciem i potwierdza słuszność programu treningowego realizowanego na co dzień w klubie.
Doskonale spisał się Wiktor Wojarski, który zwyciężył turniej bez straty punktu, po raz kolejny potwierdzając prymat najlepszego zawodnika w kraju w kategorii kadet -70kg.
Dwa złote medale zdobyła mieszkanka Głowaczewa, Klaudia Grząkowska, która nie miała sobie równych w kumite dziewcząt u12 -30kg oraz w kumite dziewcząt u12 białe-żólte pasy, pokonując rywalki z Polski, Ukrainy i Łotwy. Uczennica Szkoły Podstawowej w Drzonowie, udowodniła, że dzięki systematycznym treningom i zaangażowaniu można spełniać marzenia.
Złoty medal zdobył także Tymon Lorbiecki z Kołobrzegu, uczeń SP nr 6, wygrywając kategorie kumite chłopców b., ż. pasy u14+50kg
Bardzo dobrze spisała się Eliza Klim z Karcina,która zwyciężyła w kategorii kumite dziewcząt u8 +27kg.
Dwa srebrne medale zdobył Przemek Spadło, uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu, który niedawno przeszedł do starszej kategorii wiekowej. Po bardzo dobrych walkach, w których zostawił w tyle 30 zawodników w pierwszej kategorii(u10b.,.ż. p. -35kg) i 17 w drugiej(u10-35kg), doszedł do finałów. W pierwszym przegrał przez wskazanie sędziowskie z zawodnikiem z Ukrainy, w drugim po epickiej walce poległ 0-1 z Łotyszem.
W tych samych kategoriach dwa brązowe medale zdobył Mikołaj Szymanek ze Starego Borku, który zobaczył, że w sporcie nie tylko się zwycięża.
Rewelacyjnie spisała się Julia Nikolin uczennica Zespółu Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu, zdobywczyni brązowego medalu w kumite juniorek +59kg. Jest to pierwszy medal Julii w barwach klubu i mocno wierzymy, że to dopiero początek.
Nie zawiódł Maksym Piłat(Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu.), który do swojej bogatej kolekcji dorzucił brązowy medal w kategorii kumite chłopców u12-35kg.
Brązowe medale zdobyły także: Lenka Szymanek i Alicja Klim, uczennice szkoły podstawowej w Drzonowie.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama