Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzień Niepodległości na Parsęcie [foto/wideo]

11 listopada, o godzinie 11 rozpoczął się pierwszy w historii Kołobrzegu spływ Parsetą na deskach SUP. Grupa 13 superek i superów przepłynęła 11 km, aby uczcić 104 rocznicę odzyskania Niepodległości. W organizacji spływu pomogli Druhowie z POSP Tryton. Spływ zakończył się po około 3 godzinach w Porcie Jachtowym, gdzie na uczestników czekała kawa i tradycyjne w tym dniu „Rogale Marcińskie”. Oprócz symbolicznego uczczenia Dnia Odzyskania Niepodległości, aktywność ta była widowiskowym wydarzeniem dla osób spacerujących nad brzegami Parsęty w mieście. Intencją organizatora jest pokazanie możliwości wykorzystania rzeki Parsęty i Kanału Drzewnego jako akwenów, służących do uprawiania sportów wodnych w Kołobrzegu. SUP spływ otwiera kalendarz cyklicznych, dostępnych dla wszystkich spotkań na wodzie. W kolejce czekają już SUP Mikołajki.

Inicjatorem wydarzenia jest Akademia Sportów Wodnych mksailing.pl, organizator regat na deskach SUP - Planet Baltic SUP Race.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama