Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Klub Morote przywiózł 14 medali z międzynarodowego turnieju

14 medali 11 zawodników Klubu Sportowego Morote na międzynarodowym turnieju Bushido Cup. 630 zawodników z 44 klubów z Polski i Włoch wystartowało 5 listopada w Artego Arena Bydgoszcz, w tym podopieczni trenera Przemysława Spadło, którzy po raz kolejny udowodnili, że solidna praca na treningach nie idzie na marne.
Medale dla klubu zdobyli: Artem Szaruba który zdominował kategorię kumite juniorów -68kg i szedł po złoto jak burza, kończąc dwie walki przed czasem a w całym turnieju nie tracąc żadnego punktu.
Mikołaj Szymanek po raz kolejny udowodnił, ze jest najlepszy w Polsce w kategorii u10 -30kg, biorąc dwa złote medale. Srebrny i Brązowy medal zdobyła Wiktoria Rak, startująca w kumite dziewcząt -35kg, oraz kumite dziewcząt białe-żólte pasy -35kg. Tymon Lorbiecki, był bardzo blisko złota, wygrywał swój finał, jednak przegrał przez kary za nadmierny kontakt. Swój finał przegrała także Eliza Klim w kumite dziewcząt u8+30kg, jednak srebrny medal i tak jest dużą nagrodą za jej wytrwałość i regularne treningi.
Dwa brązowe medale zdobyła Klaudia Grząkowska, która najkrócej trenuje ze wszystkich zawodników, jednak jej rozwój może imponować. Trzecie miejsca zajęli także:Maksym Piłat, który nie zawiódł, dodając do swojej kolekcji kolejny medal. Podobnie Dima Kamornik, dla którego przejście do starszej kategorii wiekowej odbyło się bezboleśnie. Lenka Szymanek i Alicja Klim pokazały, że naprawdę im zależy, a Przemek Spadło zrozumiał, że bez zaangażowania na treningach w wyższej kategorii wiekowej zdobywać złote medale będzie trudniej. Bez medalu wraca Julia Nikolin, jednak jej determinacja na treningach pozwala wierzyć, że to stan przejściowy.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama