Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bezbramkowy remis w Kołobrzegu [foto/wideo]

Zanim mecz się rozpoczął kibice zgromadzili się pod kołobrzeskim ratuszem gdzie odpalili race, pod eskorta policji udali się na Śliwińskiego gdzie zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg gościli dziś na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka drużynę KKS 1925 Kalisz. Zagrały ze sobą zespoły z czołówki tabeli i było to zapowiadane widowisko sportowe. Dziś na żywo nadała je TVP Sport. Niestety, biało-niebieskich ogarnęła niemoc. Po ostatniej przegranej w Lublinie, tym razem nie mieliśmy wystarczająco szczęścia. Podczas niedzielnego meczu nie padła ani jedna bramka i każda z drużyn zainkasowała po jednym punkcie. Kotwica nadal jest liderem 2 ligi z przewagą 5 punktów nad nowym wiceliderem Polonią Warszawa. W rundzie jesiennej rozegramy jeszcze 3 mecze: z Pogonią Siedlce, Stomilem Olsztyn oraz Śląskiem II Wrocław. Tylko ten ostatni mecz zagramy u siebie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama