Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica Kołobrzeg w TOP 10 klubów w Polsce

W miniony weekend drużyna rocznika 2013 MKP Kotwica Kołobrzeg, pod wodzą trenera Macieja Wachowskiego, wzięła udział w U10 Pro Turnieje Super Cup w Licheniu.

"To były 2 dni na naprawdę najwyższym polskim poziomie. 45 zespołów z 4 krajów rozegrało przez weekend łącznie 264 spotkania. Najlepszym zespołem po raz kolejny Akademia Raków Częstochowa, która wygrała Pro-Turnieje już po raz drugi w tym sezonie. Łącznie wystąpiło aż 11 drużyn z PKO Ekstraklasa, ale rewelacyjnie spisały się te spoza pierwszych stron sportowych gazet: MKS Piaseczno, Polonia Środa Wielkopolska czy Kotwica Kołobrzeg." - tak turniej podsumował organizator na swoim funpage.

Młodzi piłkarze wyszli ze swojej grupy eliminacyjnej bez żadnej porażki, mierząc się z takimi klubami, jak choćby: Lech Poznań czy Lechia Gdańsk. Awansowali do grupy mistrzowskiej, trafiając tym samym na Raków Częstochowę, Wisłę Kraków, Pogoń Szczecin czy Ruch Lwów. Ostatecznie zajęli 10 miejsce w turnieju.

- Choć wrociliśmy z małym niedosytem, to jestem bardzo zadowolony z podstawy moich podopiecznych. Dziękuję za przybycie rodziców i wspieranie chłopców głośnym dopingiem, a za finansowe wsparcie w wyjeździe - Pani Prezydent Annie Mieczkowskiej oraz Zarządowi MKP Kotwica Kołobrzeg. - mówi Maciej Wachowski, trener.

Skład zespołu MKP Kotwica Kołobrzeg rocznika 2013:

Antoni Kmieć, Maksymilian Wachowski, Sebastian Figurski, Mariusz Ochnio, Kacper Piotrowski, Mikołaj Wieczorek, Bruno Remplewicz, Antoni Przyjemski, Aleksander Gawęda, Adam Wysmułek.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama