Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kotwica vs zniczZwycięstwo w całkiem niezłym stylu! W sobotę Kotwica Kołobrzeg pokonała Znicz Jarosław 84-78. Trzeba przyznać, że mecz był wyjątkowo wyrównany, jednak to Czarodzieje z Wydm potrafili wypracować przewagę, wszakże niewielką, ale nie oddali jej już do końca. Przed meczem mówiło się, że kołobrzeżanie potrzebują cudu. Zamiast tego mieliśmy drużynową grę i chęć walki o piłkę.


1 minuta meczu to gra łeb w łeb. Pierwsza punkty zdobyła Kotwica, ale Znicz odpowiedział niemal natychmiast. W 4 minucie I kwarty na tablicy było 14:14, jednak pod koniec Znicz zagalopował się do 19. I znów wystarczyła chwila, aby był remis. Ostatecznie, I kwartę Kotwica wygrała 5 punktami.
W II kwarcie Kotwica szybko zaczęła zbierać punkty. W 3 minucie było już 33:25, gdy Znicz odpowiedział rzutem Zabłockiego za 3 punkty. Piotr Stelmach odrobił 2 punkty ale Zabłocki niemal natychmiast znów trafił  za 3 punkty (w całym meczy aż 7 razy!). W 5 minucie II kwarty kibice zaczęli domagać się od Pawła Blechacza zmiany po faulu Diduszki. Blechacz poprosił o czas.
III kwarta rozpoczęła się pechowo dla Kotwicy. Znicz szybko odrobił straty po rzutach Williamsona i Zabłockiego. Goście nawet na chwilę objęli prowadzenie, ale Harrington odrobił straty w 5 minucie. Ostatnie 1,5 minuty III kwarty to walka o piłkę i widoczne zmęczenie zawodników Kotwicy. Powtarzały się proste błędy, a przewaga nie rosła. III kwarta to także fatalne decyzje sędziów, całkowicie oderwane od rzeczywistości na boisku.
IV kwarta to fantastyczna gra Czarodziejów z Wydm. Wola walki oddaliła od kibiców wizję kolejne przegranej, gdyż różnica po III kwarcie to zaledwie 1 punkt. Ostatecznie, Kotwica wygrała 84:78.
Po dzisiejszym meczu, Kotwica Kołobrzeg zajmuje 11 miejsce w tabeli z 24 punktami. Za tydzień Czarodzieje z Wydm zmierzą się z Czarnymi Słupsk.

Zobacz drugą połowę IV kwarty:KOTWICA KOŁOBRZEG - ZNICZ JAROSŁAW 84:78
(27:22, 22:23, 15:18, 20:15)

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama