Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wygrywamy tylko 1:0, ale to też są 3 punkty [foto]

To miał być mecz na potwierdzenie formy, po ostatniej wygranej i podniesieniu się po przegranym meczu z Olimpią Elbląg. W pierwszej połowie to Kotwica Kołobrzeg bardziej dominowała na boisku i częściej zagrażała bramce Górnika Polkowice. Niestety, bramki gości jak zaklęty bronił Marcin Furtak. Strzały z bliska czy daleka w ogóle nie robiły na nim wrażenia. Do przerwy było 0:0. W drugiej połowie, goście zaczęli coraz częściej zagrażać bramce Kotwicy i mieli kilka ciekawych sytuacji, ale zabrakło pomysłu na ich wykończenie i trochę szczęście. Na szczęście z letargu obudzili się gospodarze i po zmianach udało nam się przeprowadzić kilka ofensywnych akcji. Ta w 73 minucie zakończyła się golem Damiana Kostkowskiego. Była to jedyna bramka w tym meczu. Kotwica zainkasowała kolejne 3 punkty i jako lider ma przewagę 10 punktów nad kolejną w tabeli Polonią Warszawa.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama