Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zaległe zwycięstwo Kotwicy Kołobrzeg [foto]

Biało-niebiescy rozegrali dziś zaległy mecz z Garbarnią Kraków. To spotkanie nie doszło do skutku ze względu na powołanie jednego z krakowskich zawodników do reprezentacji narodowej. W pierwszej połowie na boisku dominowali goście, którzy z bramki Mateusza Bartusika zrobili sobie niemal poligon doświadczalny. Bramkarz gości miał tyle pracy, że w polu karnym Kotwicy od czasu do czasu ktoś coś zagrał. Ostatecznie, w tej części meczu Kotwicy udało się zdobyć jedną bramkę. Jej zdobywcą był Piotr Witasik w 26 minucie.

Początkowo, II połowa również należała do Kotwicy, ale później przewagę zyskali goście, którzy mieli nawet kilka dobrych zagrań, ale więcej szczęścia miała Kotwica. Wydawało się, że biało-niebiescy pozostaną w defensywie do końca spotkania, ale to było mylne wrażenie. Pod koniec spotkania, sędzia podyktował rzut karny dla Kotwicy po faulu bramkarza Garbarni. Gola dla gospodarzy strzelił Dawid Cempa. To nie był koniec świetnej passy biało-niebieskich, bo już w doliczonym czasie gry na 3:0 podwyższył strzelec drugiej bramki - Dawid Cempa.

Kotwica z kompletem rozegranych 13 spotka w 2 lidze prowadzi na pozycji lidera z 32 punktami. Na kolejnym miejscu jest dopiero Polonia Warszawa z 24 punktami.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama