Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawody strzeleckie o puchar starosty

25 września na strzelnicy palnej w Kędrzynie odbyły się Zawody o Puchar Starosty Kołobrzeskiego. Dzięki bowiem staroście i zaangażowaniu wielu członków klubu strzeleckiego, strzelnica w Kędrzynie szybko nabrała odpowiedniego kształtu i została dostosowana do odbywania zawodów strzeleckich. To już 4 zawody na tym obiekcie. Tym razem odnotowano rekordową liczbę strzelających. Przyjechało 56 zawodników z 12 klubów. Zorganizowano 12 stanowisk i punkt strzelań z karabinu gładkolufowego. Dla wytrwałych po wręczeniu pucharów na koniec zawodów rozlosowano nagrody rzeczowe. Na pięć konkurencji miejscowi nie zawiedli i w każdej uplasowali się na podium.

Najlepsi „pistoleciarze”:
mały kaliber
1. Szeliga Paweł KS Kołobrzeg
2. Borkowski Andrzej KS Kołobrzeg
3. Wolman Piotr KS Kołobrzeg
duży kaliber
1. Marchewka Adam LOK Białogard
2. Bartosik Mateusz Gryf Słupsk
3. Borkowski Andrzej KS Kołobrzeg

Najlepsi „karabiniarze”:
mały kaliber
1. Stacherski Marek KS Kołobrzeg
2. Marchewka Adam LOK Białogard
3. Kucharczyk Maciej Amator Wrocław
duży kaliber
1. Kunz Damian KS Kołobrzeg
2. Szeliga Rafał STS Szczecin
3. Stacherski Marek KS Kołobrzeg
strzelba
1. Lal Łukasz KS Kołobrzeg
2. Szeliga Rafał STS Szczecin
3. Kawałek Sebastian KS Kołobrzeg

Marek Stacherski, specjalista od strzelań karabinowych 9-11 września brał udział w zawodach dalekodystansowych LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2022 odbywających się na poligonie drawskim. Na tych zawodach strzelał na dystansach 300,600 i 800m. Na najdłuższym dystansie był najlepszy ,a w trójboju zajął 31 miejsce na ponad 100 startujących. Tak więc i na zawodach w Kędrzynie pokazał wysoki kunszt strzelecki zajmując 1 i 3 miejsce.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama