Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Morote ze złotem w Budapeszcie

Klub Sportowy Morote z Głowaczewa reprezentował Gminę Kołobrzeg na 25th Budapest Open 2022 - międzynarodowym turnieju karate olimpijskiego.

Jest to turniej, który stoi na bardzo wysokim poziomie - w tym roku przyjechało na niego ponad 2 tysiące zawodników z całego świata! Rywalizacja była poważna. Mimo to jednak młody Przemysław Spadło w kategorii u8 -24kg (walczono w systemie round-robin, czyli każdy z każdym) wywalczył złoty medal. To wielki sukces i dobra zapowiedź na przyszłość tego, tak młodego jeszcze, zawodnika.

Klasę pokazał także Wiktor Wojarski, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników klubu Morote. Wiktor przegrał 1 punktem walkę o brązowy medal w kategorii kumite kadetów -70kg i w ostateczności zajął 5. miejsce. Trzeba jednak przyznać, że ta kategoria była obsadzona bardzo mocnymi zawodnikami. Wiktor stara się teraz o powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Turcji.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama