Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zlote KotwicePodczas uroczystości w Hotelu "Sand", Stowarzyszenie "Nasza Kotwica" rozdało "Złote Kotwice" - nagrody za wkład i rozwój kołobrzeskiego sportu. Spotkanie było niezwykle udane i jak podkreślali jego uczestnicy, oczekiwane. Statuetki powędrowały do osób oddanych "Kotwicy", zaangażowanych od wielu lat w tworzenie sportu i funkcjonowanie w środowisku zarówno podczas zwycięstw, jak i przegranych.


Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia honorowego członkostwa "Naszej Kotwicy" osobom zasłużonym dla stowarzyszenia. Wyróżniono: Sebastiana Karpiniuka, Agnieszkę i Sławomira Dusza, Łukasza Czechowskiego, Jarosława i Grażynę Czapiewskich, Centrum Promocji i Informacji Turystycznej wraz z Edytą Banaszek, Andrzeja Rudnika, Jana Eidera, Sand Hotel, Adama Wieczorka.


Finałem spotkania było wręczenie "Złotych Kotwic", które zakończyło przemówienie prezesa stowarzyszenia - Grzegorza Falęckiego. Statuetki otrzymali: Andrzej Kargul, Romuald Czarnecki, Mirosław Czuryłło, Artur Tłoczek, Tomasz Sielicki, Stefan Mila, Jerzy Olejniczak, Artur Gliszczyński i firma Polferries. Zobacz video.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama