Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W sobotę prezentacja drużyny Sensation Kotwica Kołobrzeg

W najbliższą sobotę Sensation Kotwica Kołobrzeg rozegra ostatni sparing przed pierwszym meczem nowego sezony Suzuki 1 Ligi Mężczyzn. Mecz poprzedzi prezentacja pierwszego zespołu. W jego przerwie odbędzie się także prezentacja drużyn młodzieżowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Początek o 17:45

Tydzień później, 24 września o godzinie 18.30 kołobrzescy koszykarze zainaugurują sezon meczem z WKK Wrocław. Bilety na ten mecz można nabyć w biurze klubu już online http://kbq.pl/80883

Sprzedaż stacjonarna w biurze Kotwicy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-15.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 i 20 zł. W dniu meczu w kasie 15 i 25 zł. Klub przygotował prezent dla każdej osoby, która będzie miała wejściówkę na ten mecz (karnet, bilet). Przy wejściu kibice otrzymają koszulkę "Kotwa OLLEEE"

Fot. Karol Skiba

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama