Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zwycięstwo z rezerwami Lecha Poznań

We Wronkach Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się z Lechem II Poznań. Mecz odbywał się bez udziału publiczności. Pierwsza połowa odbywała się pod dyktando gospodarczy. Już w 9 minucie z rzutu karnego gola zdobył Tomasz Cywka. Bramka uniosła poznaniaków i jeszcze w 43 minucie na 2:0 podwyższył Filip Wilak. Po wyjściu z szatni Kotwica wzięła się za odrabianie strat. W 52 minucie rzut karny świetnie wykorzystał Grzegorz Goncerz. W 74 minucie biało-niebiescy grali w przewadze po czerwonej kartce dla Tomasza Cywki. Osłabienie wykorzystaliśmy bardzo szybko, bo już w 76 minucie na 2:2 wyrównał Michał Cywiński. To nie był jednak ostatni akord tego spotkania, bo Kotwica grała do końca i jeszcze w 90 minucie na 2:3 podwyższył Sebastian Murawski.

Kołobrzeska drużyna zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli z kompletem 10 punktów.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama