Scattered Clouds

14 sierpnia 2022
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Świetne wyniki Weroniki Stomy

Po ostatnim owocnym występie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łucznictwie, zawodniczka KSŁ MEWA Kołobrzeg Weronika Stoma  została powołana do Kadry Narodowej dzięki czemu mogła wylecieć na Puchar Europy w Bukareszcie. Kołobrzeżanka bardzo dobrze się spisała podczas strzelań eliminacyjnych, w 1/4 finału trafiła na Niderlandkę, która po kwalifikacjach zajmowała 1 miejsce. Niestety musiała uznać wyższość reprezentantki Niderlandów w tym pojedynku, tym samym zajmując indywidualnie 8 lokatę. Warto wspomnieć, że żadnej z Polek  nie udało się zajść tak daleko. Polski Związek Łuczniczy  po świetnym występie Weroniki w stolicy Rumunii zadecydowała powołać ją na Mistrzostwa Europy oraz na zgrupowanie Kadry Narodowej od 7-14 sierpnia w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku, a następnie 15 sierpnia wylatują do Wielkiej Brytanii (Lilleshall). Wszyscy trzymamy za nią kciuki.