Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Marcin Płuska będzie trenował biało-niebieskich

Drugoligowa Kotwica Kołobrzeg ma nowego trenera. To Marcin Płuska - 33-letni szkoleniowiec, który pierwsze kroki trenerskie stawiał w grupach młodzieżowych Polonii Warszawa. W swojej karierze trenerskiej współpracował z Markiem Papszunem, którego był asystentem na szczeblu III i II ligi w Legionovii Legionowo. W przeszłości pracował także w Concordii Elbląg, Bzurze Chodaków, Widzewie Łódź (awans do III ligi), Pogoni Siedlce, Pelikanie Łowicz, Hetmanie Zamość i Miedzi Legnica. W poprzednim sezonie był szkoleniowcem Olimpii Grudziądz. Zapytany o to, jakie stawia sobie cele w kołobrzeskiej Kotwicy trener Płuska odpowiada krótko – Chcę, aby mój zespół pozostawiał zawsze serce na murawie.

Sztab szkoleniowy składać się będzie z następujących osób, drugim trenerem zespołu będzie Grzegorz Białek. Funkcję asystenta trenera objął Dominik Tomczak, a trenerem przygotowania mentalnego będzie Łukasz Michniewicz.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama