Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

"Mewa" wróciła z sześcioma medalami

Za nami Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łucznictwie w Dobrcz. W kategorii chłopcy, pierwsze miejsce zajął Dudek Dawid, drugi był Stoma Michał, a czwarte miejsce zajął Śmielewski Jan. W kategorii dziewcząt srebrny medal zdobyła Rybka Barbara, ósme miejsce Alina Franczuk, dziesiąte Staigl Wiktoria, dwunaste miejsce Wieczorek Sonia, piętnaste miejsce Szumska Julia i dziewiętnaste miejsce Czerniak Wiktoria. W kategorii mikst (drużyna mieszana), srebrny medal zdobyli Rybka Barbara oraz Dudek Dawid. Brązowy medal zdobyli Franczuk Alina i Stoma Michał, a szóste miejsce Staigl Wiktoria zarem z Śmielewskim Janem. W kategorii drużyna dziewcząt srebrny medal zdobyły Szumska Julia, Wieczorek Sonia i Czerniak Wiktoria. Mewa Kołobrzeg w klasyfikacji województw zajęła pierwsze miejsce.

W klasyfikacji klubów Mewa Kołobrzeg zajęła również pierwsze miejsce. 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama