Clear Sky

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Kotwica Kołobrzeg awansowała do II ligi!

Czy przypadek, czy odrobina szczęścia, to teraz bez znaczenia. Kotwica Kołobrzeg została mistrzem III ligi (grupa 2) i awansowała do II ligi. Kotwica wygrała dzisiaj swój wyjazdowy mecz ze Stolem Gniewino (3:4), ale jednocześnie Świt Skolwin wygrał z Olimpią Grudziądz 1:0. A to Olimpia prężnie pięła się i gromadziła punkty na awans. Wiosną wygrała z biało-niebieskimi (przeczytaj). Dziś to Kotwica Kołobrzeg awansuje i kibice mają powody do radości. Komplet 78 punktów to mistrzostwo III ligi i marzenie, żeby wreszcie pokazać na co nas stać na wyższym poziomie rozgrywek. Kibice jeszcze dziś wieczorem będą świętowali awans, gdy do Kołobrzegu powrócą z meczu wyjazdowego mistrzowscy zawodnicy Kotwicy.