Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kotwica Kołobrzeg awansowała do II ligi!

Czy przypadek, czy odrobina szczęścia, to teraz bez znaczenia. Kotwica Kołobrzeg została mistrzem III ligi (grupa 2) i awansowała do II ligi. Kotwica wygrała dzisiaj swój wyjazdowy mecz ze Stolem Gniewino (3:4), ale jednocześnie Świt Skolwin wygrał z Olimpią Grudziądz 1:0. A to Olimpia prężnie pięła się i gromadziła punkty na awans. Wiosną wygrała z biało-niebieskimi (przeczytaj). Dziś to Kotwica Kołobrzeg awansuje i kibice mają powody do radości. Komplet 78 punktów to mistrzostwo III ligi i marzenie, żeby wreszcie pokazać na co nas stać na wyższym poziomie rozgrywek. Kibice jeszcze dziś wieczorem będą świętowali awans, gdy do Kołobrzegu powrócą z meczu wyjazdowego mistrzowscy zawodnicy Kotwicy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama