Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

4 medale OPP i 6 awansów w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski

W miniony weekend na Plaży Milenium Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej ZZPS. Jak co roku UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI wystawił liczną reprezentację, która ostatecznie zdobyła 4 medale i 6 awansów do rozgrywek centralnych o Mistrzostwo Polski.

W sobotę na bosikach rywalizowali kadeci oraz juniorki i młodziczki. W kategorii kadetów wystawionych było 7 kołobrzeskich par z których dwie awansowały do najlepszej czwórki. Złoty medal i bezpośredni awans do Finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w połowie lipca w Myślenicach uzyskała para Szymon Kobyliński/ Oliwier Pawlicki.

Druga para ostatecznie po zaciętym meczu o 3 miejsce ulegli parze ze Szczecina i zajęli 4 miejsce z awansem do Półfinału Mistrzostw Polski - para Filip Łuczak/ Jakub Korczyk. W drugim dniu rozgrywek rywalizowały pary w kategoriach młodzik, junior i kadetka. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI drugi rok z rzędu nie był gościnny zdobywając wszystkie medale - złoty ( Oliwier Pawlicki / Łukasz Safaryn), srebro ( Franciszek Biegasiewicz/ Dorian Ulewicz) oraz brąz ( Szymon Bałdowski/ Mateusz Romaniuk). Wszystkie trzy pary rywalizować będą w Półfinale Mistrzostw Polski, który rozegrany zostanie w dniach 4-6 lipca w Kołobrzegu. W kategorii juniorów IV miejsce premiowane awansem do Półfinału Mistrzostw Polski wywalczyła para Szymon Kobyliński/ Olaf Łukasik.

Trenerami wszystkich zawodników w są Robert Szpak i Dariusz Cholka. W rozgrywkach dziewcząt brały udział również podopieczne Piotra Bogdanowicza, którym nie udało się włączyć do wałki o medale.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama