Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wicelider sprowadził Kotwicę na ziemię [foto, wideo]

Mecz Kotwicy Kołobrzeg z Olimpią Grudziądz był hitem sobotnich spotkań III ligi. Kotwica, będąca liderem tabeli, spotkała się z wiceliderem. Pogoń Nowe Skalmierzyce nie zagraża obu zespołom, a wygrana biało-niebieskich dałaby naszej drużynie zasłużoną przewagę, biorąc pod uwagę ostatnie wygrane. Szansę na pierwszą bramkę mieliśmy już w drugiej minucie, ale nie udało się wykorzystać tej szansy. Potem sytuacja komplikowała się coraz bardziej. Po faulu na zawodniku gości, Olimpia bezbłędnie wykorzystała szansę i z rzutu wolnego zdobyła bramkę, kończąc pierwszą połowę wynikiem 0:1.

Druga połowa zaczęła się równie pechowo dla Kotwicy. Podczas zamieszania pod naszą bramką, uratował nas słupek. Po kilku chwilach strzał z daleka zakończył się drugim golem dla gości i tak zakończył się ten mecz: 0:2, dając Olimpii prowadzenie w tabeli. Na uwagę zasługuje duża frekwencja kołobrzeskich kibiców i ciekawa oprawa meczu.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama