18 kwietnia 2024    |    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
18 kwietnia 2024
    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

sport opp kołobrzeg wf

W poniedziałek 13 grudnia, przy współpracy Ogniska Pracy Pozaszkolnej, UKS OPP Powiat Kołobrzeski, Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz Mosir Kołobrzeg w Szkole Podstawowej nr 6 oraz Szkole Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu odbyła się „Lekcja WF-u z Mistrzem”. W lekcjach organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej oraz PKN Orlen w Kołobrzegu uczestniczyło około 150 dzieci. Zajęcia prowadzone były przez Pana Marcina Strządałę, a prawdziwą „Mistrzynią” była Pani Monika Brzostek – siatkarka plażowa, siedmiokrotna Mistrzyni Polski, medalistka Mistrzostw Świata juniorów, Mistrzostw Europy do lat 23, oraz Mistrzostw Europy w Klagenfurcie w 2015. MVP Orlen Finału Mistrzostw Polski 2015 i 2016 oraz uczestniczka letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016. W marcu 2018 roku zdobyła złoty medal pierwszych w historii oficjalnych Mistrzostwach Polski w siatkówce na śniegu rozgrywanych w Białce Tatrzańskiej.

Uczestniczącym szkołom zostały wręczone piłki do siatkówki oraz profesjonalna siatka, a sprzęt osobiście odebrała Pani Dyrektor Małgorzata Kałużna oraz Pan Dyrektor Andrzej Haraj. Każde dziecko otrzymało pamiątkową koszulkę oraz dyplom z podpisem Naszej Mistrzyni. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży oraz wspomagających ich nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Bardzo dziękujemy organizatorom za profesjonalne przeprowadzenie lekcji, dyrektorom za umożliwienie organizacji zajęć, nauczycielom i trenerom za pomoc. Serdecznie zapraszamy na zajęcia piłki siatkowej i rozpoczęcia wspaniałej przygody z siatkówką do klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski.