Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Aleksander WaldaDotychczasowy prezes Kotwicy Kołobrzeg S.A. Aleksander Walda zrezygnował z zasiadania w zarządzie spółki. Jak tłumaczył naszemu portalowi, górę wzięły przyczyny osobiste. Walda mieszka w Trójmieście i kursowanie pomiędzy miastami było dla niego znacznym utrudnieniem. Natomiast jak udało nam się ustalić, były prezes Kotwicy znalazł zatrudnienie w Treflu Sopot. Przed przybyciem do Kołobrzegu Walda był związany z tą sportową spółką akcyjną.

- Nie zamierzamy obsadzać stanowiska prezesa do końca tego sezonu - powiedział naszemu portalowi zastępca prezydenta miasta Mirosław Tessikowski. - Spółka ma jeszcze członka zarządu Przemysława Lasika, który będzie prowadził jej sprawy.
To już czwarta zmiana na stanowisku prezesa Kotwicy Kołobrzeg S.A. w przeciągu dwóch sezonów. Nie tak dawno ze stanowiska zrezygnował Czesław Klimczak, a wcześniej Jerzy Mazur.

 

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama