Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zawodniczki Akademii Akrobatyki LaPassion zajęły wysokie miejsca w VIII Grand Prix w Fitness Akrobatycznym, które odbyły się 9 października oraz Mistrzostwach Europy w Fitness Akrobatycznym 10 października w hali AWF w Gdańsku. W zawodach wzięły udział reprezentantki Gminy Kołobrzeg - Paulina Kiełbasa z Kądzielna i Beata Cięszczyk z Niekanina.

W Grand Prix Startowało 230 zawodników z 23 klubów z całej Polski, były to eliminacje do Mistrzostw Europy. Łącznie Akademia LaPassion zdobyła w sobotę 3 medale oraz 2 wysokie miejsca wśród silnej konkurencji. Beatka Cięszczyk (Niekanin) zajęła 6 miejsce w kat. Fitness Show do lat 11, zaś Paulina Kiełbasa (Kądzielno) wywalczyła brązowy medal w kat. Fitness Dance do lat 14.

Zawodniczki wspierane były przez trenerki akademii: Magdalenę Kozak i Martę Kuchna.
 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama