menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

I Memoriał Marka Jabłońskiego za nami

KOTWICA KOŁOBRZEG MEMORIAŁ JABŁOŃSKI KOŁOBRZEG

Za nami Memoriał, który jest częścią obchodów 70-lecia kołobrzeskiej koszykówki. W memoriale zagrały drużyny Kibiców Kotwicy, Kotwicy Kołobrzeg-zarząd i juniorzy, NBA-Susseusquad, Starej Kotwica. Zwycięzcami okazali się Kibice Kotwicy z Grzegorzem Arabasem w składzie, ale wynik nie był najważniejszy a możliwość upamiętnienia legendy naszego klubu, dobrej zabawy i spotkania po latach. Co ciekawe na parkiecie hali Milenium mogliśmy zobaczyć w akcji trzy pokolenia kołobrzeskiej koszykówki.

W przerwie między meczami wręczyliśmy podziękowania grupie ponad 30 osób zasłużonych dla kołobrzeskiej koszykówki, bez których nie byłoby tylu sukcesów naszego klubu. Dla kibiców przygotowaliśmy konkursy w tym rzut z połowy do kosza o wygraną 500 złotych, który wygrał Franek Chac. Najmłodsi mieli okazję zabawy z Czarodziejem i animacji. Po memoriale nastąpiło oficjalne otwarcie wystawy 70-lat kołobrzeskiej koszykówki, która potrwa do 13 października i znajduje się na 1 kompleksie hali Milenium.

Chcielibyśmy podziękować sponsorom, bez których ten memoriał, by się nie odbył, czyli firmie Bosman Szczeciński sponsorowi całych obchodów, Fit Cake, Anarchii Bistro oraz Hotelowi Poznanianka. Dziękujemy również uczestnikom za świetne widowisko i wszystkim, którzy pracowali podczas memoriału. Z pewnością nie jest to ostatni memoriał i kolejny odbędzie się również na początku września w przyszłym roku.
Projekt finansowany jest ze środków Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski.

Fot. Karol Skiba.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.