Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

6 października 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
6 października 2022    
    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na odbywającej  się we Włocławku  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce zawodniczka KMKL Sztorm Natalia Tobiasz zdobyła srebrny medal w rzucie oszczepem. Podopieczna trenera Mirosława Szybowskiego  uzyskała wynik 47.87m, bijąc o 4 metry rekord życiowy. Wygrała Viktoriia Derkacz MKL Szczecin 48.64.- która niedawno uzyskała Polskie obywatelstwo. Aleksandra Krzesicka zajęła 9 miejsce w pchnięciu kulą 12.17;  kompletnie  natomiast zawaliła rzut dyskiem 32.26, w którym była kandydatką do jednego z medali. Rzut o 6m gorszy od życiówki dał jej dopiero 14 miejsce. Jan Jakubowski  przybiegł do mety jako 12 w biegu na 1500 m 4.19.91.  W zawodach uczestniczyli też Wojciech Libera (kula) i Grzegorz Breliński (młot). Obaj uzyskali takie samo 21 miejsce.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama