Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

mewa kołobrzeg

W weekend, w Policach odbył się Międzynarodowy Turniej Śladami Rybaka w łucznictwie. W kategorii juniorek młodszych, zawodniczka Mewy Kołobrzeg, Weronika Stoma zdobyła złoty medal, po zaciętym pojedynku z Alicją Zygmunciak (Mazowsze Teresin), aktualną srebrną indywidualną medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W kategorii juniorów młodszych, kołobrzeżanin Kacper Grzelak również zdobył złoto, po ciężkim pojedynku z Wojciechem Węglarzem (Łucznik Żołędowo). W bratobójczym pojedynku zawodników Mewy – Jakuba Latkowskiego oraz Jakuba Dreslera – brązowy medal wywalczył Latkowski, a Dresler zajął 4 lokatę. W kategorii młodzików, Michał Stoma zajął 2 miejsce. Pozostali młodzicy Mewy: Iwo Aleksandrowicz, Jan Arkanów, Dawid Dudek, Mateusz Komers oraz Jan Śmielewski zakończyli rywalizację w 1/16 finału. W konkurencji Drugiej Szansy, Jan Śmielewski zajął drugie miejsce. W kategorii młodziczek, Alina Franczuk zajęła 3 miejsce, 7 zajęła Barbara Rybka, Wiktoria Starzyk oraz Dajana Belc zakończyły rywalizację w 1/16 finału.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama